IMG_20200729_141028.jpg
[citace] **"@Ba-stet":https://www.emimino.cz/profil/ba-stet/** píše: "@Jitule K":https://www.emimino.cz/profil/jitule-k/ Jíťo, Ty jsi hustááá 8o Máš na ty přesnídávky nejaky fajn recept? Ja musím přiznat, že všechno, co jsem kdy zavařila jinak než jako klasickou marmeladu, my vzdycky zplesnivělo nebo zkvasilo :roll: S Vitkem si nedělej starosti. Krasne se chyta za nožičky, to už bude co by dup. Techniku ma krasnou :hug: Kočině držím palce. To je jasný, že platit kdovijak dlouhou léčbu cizimu zvířeti by byl brutální zasah do rozpočtu. Ja už objednala Thea na kastraci. Na cenu jsem se radsi neptala, bude to i s pomerne velkym předoperačním vyšetřením. No ale už mi chodí rodičak :dance: [/citace] Ahoj Baru, nebyla jsem tu dlouho, jsme na dovolené na Lipně. První 2 dny hnusně a už super. Denně výlety, malý spokojený jak želva, všude vříská a směje se. Zatím mi tu spí od 18-6 nechci zakriknout. Speciální recept nemám, ovoce povařím, podliji vodou do třetiny, na oslazení banán nebo keksy pokud je to potřeba a na 80 stupňů 25 min zavařím a potom otočím dnem vzhůru. Fotka je z dneška z Vítkovo Hrádku :joy:
- Autor: Jitule K
- Vloženo: 29.07.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána