IMG_20200804_163956.jpg
Ahoj holky, tak mám to za sebou spíš Teda prcek :) miminko je v pořádku, ale nějaké hodnoty z krve vyšli hůř takže mohu mít problémy s tlakem a otoky a nevím co vse přesně.. Dala mi aspirin až do 36tydne :lol: no jo nemůžu mít vše top to bych nebyla já.. Ještě mi tam vyhrožovala syndromem ten dawnuv doufám že to píšu správně a když jsem jí řekla že mám vyšetřene embryo že to je asi blbost tak hned otocila :nevim: tím mě asi přesvědčila že nejlépe by mi cpala další drahé vyšetření 8o
- Autor: Dysis1
- Vloženo: 04.08.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána