image.jpg
Dobrý den, chtěla jsem se na něco zeptat. Můj šnek už nějakou dobu nevytahuje vůbec vzadu nohu. Nevíte co by to mohlo být? A také má nabělalou ulitu:( na fotce to není úplně tolik videt, protože jsem ho právě dokoupala :)
- Autor: Kajat
- Vloženo: 08.08.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána