Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200812_065954.jpg

Ahoj holky. Právě jsem objevila pozitivní těhotenský test. MS mám dostat až zítra, ale pár dní mě pobolívá podbřišek jinak než při MS a také mě bolí v kříži, což mívám jen v těhotenství. Snažili jsme se o třetí, tak snad to dopadne dobře. :srdce: v obou předchozích jsem se cítila stejně, takže jsem to tak nějak věděla. :) Držím všem palce, ať tu spolu do dubna jsme. :palec:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...