IMG-20200815-WA0014.jpg
Tak jako tady se nic neděje jo? Baru stále v detoxu? My na dovce ve Svobodě, sbíráme a roznasime kamínky.. Ty moji zmetci nachází a já jen roznasim :mrgreen: zdravíme z Krkonos :mavam:
- Autor: Payus
- Vloženo: 15.08.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána