Zpět na web

  • načítám...

IMG-20200815-WA0014.jpg

Tak jako tady se nic neděje jo? Baru stále v detoxu? My na dovce ve Svobodě, sbíráme a roznasime kamínky.. Ty moji zmetci nachází a já jen roznasim :mrgreen: zdravíme z Krkonos :mavam:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...