Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200816_003325.jpg

Dámy, měla jsem dostat menstruaci na konci července, ale bohužel nepřišla. :think: Poslední byla 24/6 tak jsem si zkusila udělat ovulační i těhotenský test na kterém je vidět lehce slabá druhá čárka. Test jsem si dělala 13/8 odpoledne. Je možné, že bych byla těhotná? :( Dneska si běžím pro další, abych to mohla potvrdit, nebo vyloučit. :oops: Nevolnosti necítím nějak veliké, jen mě občas bolí břicho jako by měla MS přijít, občas je mi na zvracení na lačno po ránu, jinak se cítím dobře. Děkuju moc za rady.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...