Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200818_114530.jpg

Ahoj holky, snad tu některá z vás bude. Jsem dnes 5.den po KET A zda se mi že mi vyšel slabé pozitivní testik... Jen by mě zajímalo jestli některá z a vidí to co já nebo ne... Díky... Cyklus mám řízený tudis to nemůže být z Ovitrillu... Prosím snad se tu najde nějaká dobrá duše že uvidí taky druhou čárecku... Dávám foto

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...