IMG_20200820_055435.jpg
Ahoj :mavam: Jsem 9.den po ket a čárka sílí, mám samozřejmě radost. Jak jste psaly o příznacích - prsa v pohodě, ale docela bolesti "spodku", podbřišku a v kříži, do třísel... Držím palce všem!!!
- Autor: Fabca345
- Vloženo: 20.08.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána