Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200820_055435.jpg

Ahoj :mavam: Jsem 9.den po ket a čárka sílí, mám samozřejmě radost. Jak jste psaly o příznacích - prsa v pohodě, ale docela bolesti "spodku", podbřišku a v kříži, do třísel... Držím palce všem!!!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...