Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200820_180201.jpg

Ahoj holky :dance: :dance: :dance: :dance: asi je už jasný podle těch smailu, že vše dopadlo výborně!!! Teda nemám ještě výsledky krve, ale říkali, že kdyby něco tak budou odpolko volat a zatím nikdo nevolal... Doktorka byla úplně úžasná, hned na začátku mimco chválila jak je hodný, že se se hned otočilo tak jak má...ale...pak sebou začalo mrskat, takže hlásila co vidí, podle toho jak se jí zrovna chtělo ukázat, kolikrát musela najíždět víckrát a hledat, protože utíkalo... Prý je strašně akční :rofl: :rofl: :rofl: prý bude i strašně chytrý, že má velký mozek a tak..no srsela vtipem... No a termín porodu podle ms a prvního ulz si mimco na screeningu rozhodlo pěkně v půlce...takže už to není 12+4 ani 13+5,ale 13+1... Jo a prý to je nejspíš holka :grin: :grin: :grin:... Jsem to tipovala podle toho co jsem viděla a Dr jen potvrdila... Takže babský testy zatím fungují... :grin: :grin: :grin: :grin:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...