Zpět na web

  • načítám...

75AD3AB2-FF5E-4E25-841B-E6F68F034141.jpeg

"@Ba-stet":https://www.emimino.cz/profil/ba-stet/ my máme nej tyto, ale ve všech je povídání ;) jediné, co mě bez povídání napadá, je objednat z puzzliky.sk a ušít si - tam mají o veliké řepě ;) https://www.puzzliky.sk/bavlnene-panely-rozpravky/rozpravka-o-repe-bavlnene-leporelo/ a je to fakt rychlovka šití, do hodiny i s žehlením a zaměřováním látek a vatelínu :mrgreen: jinak koně máš luxusního vybraného, my máme doma dva :oops: jednoho plyšového po nějakém dítku z rodiny manžela, ten ihahá a švihá ocasem a druhého dost podobného tomu 'sockakoni' z tvých fotek, akorát je světlé dřevo... houpem zatím na plyši, dřevo tlačí a malý protestuje :oops: :mrgreen: tak ty perly musíš využít jak Srdce oceánu v Titanicu, skříňová armáda spásy má smůlu :oops: :mrgreen: "@Payus":https://www.emimino.cz/profil/payus/ než nám ty prťata zjistí, že lézt je rychlejší... pak to bude jiný fičák :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...