Zpět na web

  • načítám...

1738E824-134B-44E0-94FD-D00A7A3938E9.jpeg

"@Pavla.kd":https://www.emimino.cz/profil/pavlakd/ Moc dekuji ;) proste zkousim a siju pokus omyl. Z detske vybavicky toho moc nemam (pro aktualni miminko). pridam nejake oblecky a taky soft botky k nositku a vyrobky z minulosti :srdce: Snad vam to tady moc nezahltim :lol: sila jsem jeste dalsi veci, treba povleceni, obal na ockovaci prukaz a dalsi ;-)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...