IMG_20200901_184150.jpg
Ahoj holky, tak dnesni cesta do Prahy opet zazitek. D1 proste nema chybu :pocitac: prijem byl dlouhy, ale pani doktorka byla hodne pecliva. Pak nas jeste cekalo vysetreni na oddeleni od sestricek a sli jsme na pokoj. Kluci nam pomohli s vecma a jeli domu. Je to tu jak z doby krale klacka, chtelo by to poradnou rekonstrukci, ale na druhou stranu je tu cisto... dnes uz nic nedelali, ale zitra rano cekaji Sašku odbery a sono briska, to vse na lacno (takze s revem) a pak jeste ocni. Dal mi zitra doktorka snad rekne, jaky je plan... zatim tu jsou vsichni neskutene mili a ochotni, tak snad to rak vydrží... jinak spani je zatim horor, porad se budi a knoura... odpo spala v kočárku, do "klece" nechtela...
- Autor: Coccinella 13
- Vloženo: 01.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána