IMG_20200902_194940.jpg
Taky mě bolí kostrč, ale jen při delším sezení. Žádná hrůza to ale není. A břicho teda mam :mrgreen: 8o :roll: :dance: :lol:
- Autor: Janivajan
- Vloženo: 02.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Taky mě bolí kostrč, ale jen při delším sezení. Žádná hrůza to ale není. A břicho teda mam :mrgreen: 8o :roll: :dance: :lol:
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána