Zpět na web

  • načítám...

20200907_093834.jpg

Ahojky mám 6 dnů do ms vím je asi moc brzo ale mě to nedalo a včera jsem udělala první test 25intime plastovy a viděla jsem ducha ale dnes ráno ne z ranní moči jsem udělala mamatest a vidím ho také. treba si to jen namlouvam. a fo vy vidíte alespoň duchacka? nechavame tomu volny průběh ale přáli by jsme si mimi. Vím je brzo. u prvního jsem měla ducha pěkného už 4 den před MS. Je to tady asi denně co. Tak se omlouvám

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 07.09.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...