Těhotenský test 6 dnů před ms

Anonymní
7.9.20 14:43

tehotensky test 6 dnů před ms

Ahojky mám 6 dnů do ms vím je asi moc brzo ale mě to nedalo a včera jsem udělala první test 25intime plastovy a viděla jsem ducha ale dnes ráno ne z ranní moči jsem udělala mamatest a vidím ho také. treba si to jen namlouvam. a fo vy vidíte alespoň duchacka? nechavame tomu volny průběh ale přáli by jsme si mimi. Vím je brzo. u prvního jsem měla ducha pěkného už 4 den před MS. Je to tady asi denně co. Tak se omlouvám

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3340
7.9.20 14:45

A co chceš slyšet? Je nesmysl testovat tak brzy. Co budes dělat, až ti to s MS odejde? Stejně musíš počkat.

Ženský, vy jste všechny tak nedockave, to je děs :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6830
7.9.20 14:49

Může tam být duch a může to odejít s MS. Testuj až když je zpoždění týden a víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
7.9.20 14:54

Je to tady každou chvíli a jako já už to fakt nechápu… proč ženská dává počůraný testy na internet? Navíc, když tam není nic vidět :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 14:57

@Giselleine Aha a proč třeba zenska sem píše jaký má porod a že ji zemřelo mimino to je asi divný ne…

• Citovat
  • Nahlásit
3941
7.9.20 14:57

Šest dní do menstruace, to by se sotva stihlo uhnízdění. Natož aby se začal produkovat těhotenský hormon. Nechávání volného průběhu a přitom testování takhle brzo, to je fakt protimluv. Mimochodem, na tvém testu nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
7.9.20 14:58
@Verurizeckova píše:
A co chceš slyšet? Je nesmysl testovat tak brzy. Co budes dělat, až ti to s MS odejde? Stejně musíš počkat.Ženský, vy jste všechny tak nedockave, to je děs :cert:

Bude tu fňukat jak přišla o mimiska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
7.9.20 15:15
@Anonymní píše:
@Giselleine Aha a proč třeba zenska sem píše jaký má porod a že ji zemřelo mimino to je asi divný ne…

Jakoze srovnavas negativni test a umrti mimina? Ty jsi dobra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
7.9.20 15:19
Je to tady každou chvíli a jako já už to fakt nechápu… proč ženská dává počůraný testy na internet? Navíc, když tam není nic vidět :roll:
@Anonymní píše:
@Giselleine Aha a proč třeba zenska sem píše jaký má porod a že ji zemřelo mimino to je asi divný ne…

Ano, napsat sem může…ale když to řeknu hodně nadneseně, porod bude mít třeba hodně bolestivý, ale pochybuju, že sem dá fotku svojí vagíny a bude se ptát, jestli se to zahojí nebo se to bude muset zašít!
S tím mrtvým miminkem to komentovat nebudu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 15:35

Udělala jsem další test ale 25to už je poslední slibuji. prvni fotka hned po namoceni.

• Citovat
  • Nahlásit
5074
7.9.20 15:49

Podle mě jen prosvítající ryska…nic víc tam stejně nevykoukáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7703
7.9.20 16:43
@Anonymní píše:
Udělala jsem další test ale 25to už je poslední slibuji. prvni fotka hned po namoceni.
Říkám negativní..možná se to do menstruace změní.. prostě, jedním výrazem, zatím bych považovala tento test za negativní..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
7.9.20 18:51
@Anonymní píše:

Protože hledá radu, povzbuzení, podporu… Na těhotenský test dělaný týden před ms se nedá říct nic jiného než „testuj později“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
8.9.20 00:07

Toto byli moje první 2 testy 6 dnů před ms, byt tebou počkala bych ale určitě nehledej takové duchy, nemá to cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10740
8.9.20 00:12

Testovat před očekávanou ms je blbost. Navíc ty testy jsou jasně negativní, nechápu, co tam vidíš. Počkej do termínu, pak testuj. Ale ani pozitivní test neznamená úspěšné těhotenství. Je potřeba se na to zezačátku moc neupinat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama