Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200907_173651.jpg

Ahojky, pro začátek moje míry: prsa 112, boky 106, břicho psát nebudu, tomu se oblečení přizpůsobí. V Lidlu jsem vše brala ve velikosti L, jen silonky XL (ty jsem nezkoušela, jak se znám, skončily by s dírou :lol: ) Rifle perfektní - za 249 fakt pecka. Legíny šedé sportovní (v sadě s černými), pevnější materiál, ale sedí dobře. Legíny modré (v sadě s černými), pohodlné. Tepláky černé, popis v eshopu jako kalhoty, ale jsou to tepláky, možná by se i daly nosit normálně. Tričko bílé (není to úplně bílá, ale to mi vyhovuje víc) krátký rukáv(v sadě s černým), moc příjemný materiál. Tričko modro-bílé (v sadě s obyč. zase ne úplně bílým trikem s dlouhým rukávem), taky moc fajn, povolila jsem špeky, aby to šlo líp vidět s pupkem :D. Šaty (kojící) a vleze se i bříško. Svetr s knoflíky pro snadnější kojení, ten budu asi hodně nosit. Ještě jsem koupila sadu 2 kojících podprsenek, nemám vyfoceno, jsou bez kostic, takové asexuální (dle manžela :lol: )

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...