IMG_20200907_173733.jpg
A pokračujeme :mrgreen: Kabát, který se dá nosit i bez břicha, na bocích jsou rozšiřovací zipy, velikost 44, vleze se i teplejší svetr, mikina. Kalhoty, píšou jako rifle, ale riflovina to není, velikost 40, mohla jsem vzít 42, trošku táhnou přes boky, ale 40 mi v bonprixu vždycky seděly perfektně, takže tak. Sukně, velikost 40, sedí dobře. Shrnutí: myslím, že spoustu věcí unosím i mimo těhotenství, ten pás není vidět, takže aspoň bude pohodlíčko. :lol:
- Autor: Oneilka
- Vloženo: 07.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána