Screenshot_20200908-234749.png
[citace] **"@pe-terka":https://www.emimino.cz/profil/pe-terka/** píše: máš pravdu, při představě jakéhokoli akutního stavu nebo porodu je 40 km hrozně daleko :,( A kor třeba v zimě, když je nesjízdno. To je fakt o strach, žít s touhle vizí. Je to škoda..Navíc nemocnice bývají i velcí zaměstnavatelé, takže ubylo pracovních příležitostí. [/citace] Třeba tohle je úplně labůžo :mrgreen: bych to nechtěla zažít.
- Autor: Anna766
- Vloženo: 08.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána