IMG_1241.jpg
Ahoj holky :) tak dnes začínám 18.týden a ráno krásné překvápko :) myslím, že pohyby už jsem nějaké cítila v minulých týdnech, ale dnes ráno to bylo zřetelné kopnutí :D no ještě aby ne, když jsem odkryla peřinu tak se mi synáček takhle vyboulil :D takže kopnutí doopravdy bylo cítit :srdce:
- Autor: marti.sucha
- Vloženo: 09.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána