Zpět na web

  • načítám...

69829463-E094-467D-AE21-EB4500ACD093.jpeg

Ahoj holky :mavam: tak jsem dočetla vše od víkendu :) My dneska kontrola a vše v pořádku, doktor říká ze ta fotka je perfektní, ale já nevím, už se těším na screening 21.9. :dance: :srdce: Jinak já jsem tento týden konečně použitelná a zase jedu jako dřív, dokonce jsme udělala dlouhodobě plánovaný úklid šatny.. tak Vám všem přeji, ať je Vám taky lépe :srdce: :hug: Jinak taky mate problém s oblečením? Mě tlačí všechny kalhoty, takže už litam po kramech a hledám větší velikosti, na tehu oblečení je ještě brzo :roll:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...