B45C8DB2-7E72-40F2-86E1-AAEBC27DC02C.jpeg
Ahoj holky, všem vám moc gratuluji k těhotenství. Já už miminko mám čerstvě u sebe :srdce: Pokud některá užíváte nebo budete od 13.tt užívat těhotenské vitamíny Femibion 2, zbylo mi jedno balení (chybí tři kapsle), které už nevyužiji. Nechám ho za 360,- včetně pošty (PC 500,-) :)
- Autor: Ewangelle
- Vloženo: 09.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána