IMG_20200910_051450.jpg
Holky, tak dnes mi apka hlásí 8 měsíc 8o jak se to sakra stalo :lol: a pupek tedy oproti 7 měsíci poskočil o dost :srdce:
- Autor: Lamicka2016
- Vloženo: 10.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Holky, tak dnes mi apka hlásí 8 měsíc 8o jak se to sakra stalo :lol: a pupek tedy oproti 7 měsíci poskočil o dost :srdce:
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána