V porodnici.jpg
"@Synekdoche7":https://www.emimino.cz/profil/synekdoche7/ Je to úžasný, těš se :* Máš na co... :srdce: Posílám jednu z porodnice. Máš to za pár a taky jednu pošleš. Už se těším :kytka:
- Autor: Pajik 76
- Vloženo: 20.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána