Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200920_194213.jpg

Ahoj holky. Tak my jsme byli včera u sestřenky. Tak já už mám vybaveno :mrgreen: koupím jen pár polodupacek a dupaček a mám vsechno :lol: nabalila mi i hračky :lol: ještě mám u ní matraci do druhé postýlky mantinely a židličku. Ale musím říct, že se teď cítím klidněji, když většinu mám. Ségra vyhrabala chůvičky z půdy, takže už máme vážně téměř vše :mrgreen: a dneska mám presnidavkovy den :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...