Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200921_135403.jpg

Ahojky, tak jsem dnes byla na UTZ, jsem 7+2, bylo slyšet i srdíčko. Jen tam mám i hematom, tak se musím šetřit a napsala mi Ascorutin a Duphaston. Další kontrola za 4 týdny. :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...