IMG_20200921_135403.jpg
Ahojky, tak jsem dnes byla na UTZ, jsem 7+2, bylo slyšet i srdíčko. Jen tam mám i hematom, tak se musím šetřit a napsala mi Ascorutin a Duphaston. Další kontrola za 4 týdny. :)
- Autor: Michalka84
- Vloženo: 21.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána