Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200825_155759.jpg

:srdce: Ahoj holky, tak Vás jdeme po dlouhé době pozdravit. Jak se všechny máte, co mimča?? U nás vše v pohodě, mě se dobře, rostem jako z vody. Malá bude 25teho slavit 8 měsíců, máme cca 9 kilo, 2 zoubky dole ( jedničky :palec:), jsme zdravé. Pomalu vyrazujeme vel. 68 a začínáme 74 :lol: 24.10 nás čeká konečně vítáni občanku :andel: :srdce:. Lezene, nesedíme, šikmý sed, občas si stupněm. Spinkáme celou noc, mlíčko papame už jen ráno a večer. Moc malý chutná :mrgreen: :mrgreen: Všechny vás moc zdravíme. Posílám pár fotecek.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...