IMG_20200924_150812.jpg
Ahoj holky, tak na focení to už moc ve 33tt není, ale paní doktorka se snažila i tak šlo vidět jak to je w celé natažené. Do alba už to není a je to celý tatínek. :D Jinak na q screeningu vše ok, ale prcek je o týden menší což je prý norma a jelikož byl pořád spíš o 5 dnů napřed čeká nás ještě jeden velký utz ve 36tt hlavně kvůli tomu, že při prvním vyšlo to riziko růstové restrikce tak to chtějí pohlídat aby placenta hůře nevyzivovala.
- Autor: Lamicka2016
- Vloženo: 24.09.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána