Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200924_150812.jpg

Ahoj holky, tak na focení to už moc ve 33tt není, ale paní doktorka se snažila i tak šlo vidět jak to je w celé natažené. Do alba už to není a je to celý tatínek. :D Jinak na q screeningu vše ok, ale prcek je o týden menší což je prý norma a jelikož byl pořád spíš o 5 dnů napřed čeká nás ještě jeden velký utz ve 36tt hlavně kvůli tomu, že při prvním vyšlo to riziko růstové restrikce tak to chtějí pohlídat aby placenta hůře nevyzivovala.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...