IMG_20201002_162409.jpg
Zdravim, mame 4mesicni holcicku a prakticky od narození ma toto na hlavicce, viz foto. Nevim, jestli to dobre vidite - ono nekdy to jde videt lepe, nekdy hur - to stejne i na fotkach. Vypada to jakoby propadlina, ktera jde to takoveho trojúhelníku smerem do cela. Ale když prejedu rukou, tak to neni citit, ze by to tam mela nejak hlubší. Fontanela je ok. Nejak jsem to zatim neresila, protože mala nema nejake problemy a říkám si, ze kdyby to neco bylo, doktorka by si toho vsimla. Je ale pravda, ze jsem se jeste nezeptala. Takze se zeptam. Spis me jen zajima, jestli to nektere miminko taky nema? Moc dekuji.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 02.10.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána