IMG_20201007_183846.jpg
Ahoj, malému už se tak dva roky zpět objevilo pár pupínků, udělaly se mu pod nosem a při rýmě si je seškrábl a už se tam neobjevily. Ale udělaly se mu dvě na očním víčku, jeden na čele, dva má na nose a jeden jediný na stehnu. Ten má teda ošklivý. Když jsem to doktorce ukazovala poprvé tak říkala, že to je ekzém. Včera jsem ji posílala fotky znovu a prý to jsou moluska. Vzhledem k situaci se dostat k doktorovi je úplně nemožné :roll: mě spíš přijde zvláštní, že jsme se od něj nikdo nenakazili a to se společně koupeme, spíme pod jednou peřinou :think: Přikládám i fotky, myslíte že se fakt jedná o moluska když to má tak dlouhou dobu a nikdo se od něj nenakazil? Ten na stehně mám chuť mu píchnout, doktorka psala potírat 3-5x denně betadinou roztokem ale má ho ošklivý, přijde mi že i praskne sám. Takže to má zalepené, ale on je hrozná citlivka a nechce ani chodit protože tam má náplast :lol: :zed:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 09.10.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána