20201012_170922.jpg
Ahoj holky. Hlásím se z dnešní kontroly a posílám naše štěstíčko na fotce. Dnes jsem 6+4 a srdíčko krásně tluče. Jsem neskutečně šťastná. Další kontrola až 12.11. :zed:
- Autor: trustin
- Vloženo: 12.10.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána