Zpět na web

  • načítám...

C747F55A-BEA2-4314-B7FB-1074B2DEACCA.jpeg

[citace] **"@Vianka":https://www.emimino.cz/profil/vianka/** píše: To máš krásnou čárku, to bude v pohodě, moc gratuluji :palec: [/citace] Dekuju. V den ms byla slabší, takže sílí :srdce: ale u prvního jsem už v den ms měla silnější teda

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...