20201013_093452.jpg
Holky vy jste tak zlatý, já si vás tady snil nezasloužím, když vás takhle zanedbávám! :( :oops: Bohužel první narozeniny mělo to mě koťátko ve znamení nemoci. Celý rok byl v pořádku a neměl ani rýmu a zrovna na narozeniny jsme dostali chřipku oba, takže ani nemůže být žádná oslava, kterou jsme vzhledem k té blbé koroně radši odvolali :roll: :( Nicméně to Daník zvládá skvěle a až na odsávání rýmy bychom to na něm před den pomalu nepoznali. Noci jsou sice horší, ale to se podá :mrgreen: přidávám pár nejnovějších fotek v porovnání fotky po narození, ať alespoň vidíte, jak ten náš řimbaba vyrostl :srdce: Jak se tu kočičky máte? Něco nového, co jsem zase prošvihla? :srdce:
- Autor: kocourek88
- Vloženo: 15.10.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána