image.jpg
"@Monika2992":https://www.emimino.cz/profil/monika2992/ Zkouším mamatest 10, dnes rano z ranní moci viz druhy test ten první test viz foto včera sopo.Dnes odpo test od dr. max a stejná čárka viz třetí test. Nechceme se radovat předčasně.
- Autor: MikaelaL
- Vloženo: 24.10.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána