IMG_20201027_075649.jpg
"@Janli":https://www.emimino.cz/profil/janli/ tak to bych se koukala po větším displeji. Pokud víš, že tablet uhlídáš, dítě s ním nic neprovede. Tak bych klidně zaivestoval do ipadu, jka pusou holky. Moje děti mají tablet, aby se zabavily. Takže u nás nějak extra životnost nemá. Kupuji ty nejlevnější co se dají v tu chvíli koupit a zatím jsme byli vždycky spokojeni. Teď mají estar, s gumovým obalem. Na Alze byl v sekci dětský. Na fotce je jak dopadl po 3 měsících. Ještě půl roku ho používali s polovinou funkčního displeje. Teď budeme displej spravovat. Potřebuji se věnovat straší se školou. A bohužel nic jinheo6je dlouhodobě nezaujme
- Autor: Netopirek
- Vloženo: 27.10.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána