Zpět na web

  • načítám...

IMG_20201023_142015.jpg

Jsme na chalupě a peču v remosce 50let staré :mrgreen: dělali jsme krůtí plátky, perník, buchtičky s krémem. Je to paráda. Mám ale hliníkovou, tak tam dávám ještě pečící papír a je to pecka. [velke][/velke]

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...