IMG_20201023_142015.jpg
Jsme na chalupě a peču v remosce 50let staré :mrgreen: dělali jsme krůtí plátky, perník, buchtičky s krémem. Je to paráda. Mám ale hliníkovou, tak tam dávám ještě pečící papír a je to pecka. [velke][/velke]
- Autor: Ariadne
- Vloženo: 27.10.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána