Zpět na web

  • načítám...

received_723182548284724.jpeg

Maminky jdu za vama páč si nevím rady.me dceři jsou 2roky. Vcera večer když se šla koupat tak měla na lopatkách pár pupínků. Dnes přes noc přibylo tak 5pupinkua jeden na stehynu.ten jsem nefotila..Muzete mi někdo říct zda to jsou neštovice? přidávam foto :slight_smile:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...