IMG_20201031_145030.jpg
Ahoj holky, doufám, že jsem se přidala správně :oops:. My jsme z toho hodně překvapení. V srpnu jsem vysadila s tím, že si budem dávat pozor nějaký čas. Když ani po 40dnech od poslední MS v srpnu nic nepřišlo, udělala jsem si test. Negativní. 42 den cyklu jsem to dostala. Čekala jsem to horší, ale nezaskocilo mě to, měla jsem normálně cyklus kolem 40dni. Ale poslední týden mi nebylo dobře a hlavně mě hrozně bolely prsa. Včera odpoledne jsem si udělala test, ikdyz jsem si říkala blbost.. Že to mám podle cyklu 40dni dostat až za týden. A tam dálnice jak blázen. Tak teď nevím, jestli už nejsem těhotná třeba od září, nebo třeba teď v listopadu, ale to bych musela otěhotnět někde kolem 10.10. což by bylo 10dni po skončení MS, jestli to teda byla :). Jsem z toho v šoku.. Ve středu jdu na gyndu ;) Kazdopadne všem gratuluji. :srdce: Ten spodní test je citlivost 20. Vrchní Pepino. :think:
- Autor: Allouette
- Vloženo: 31.10.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána