IMG_20201101_103656.jpg
Ahoj, ženy. Jestli ještě přijímáte do party, zasílám test ze včerejška. Čárka na fóru nic moc, nějaké snahy zachytit test tak, jak ho vidím já, byly, nicméně mobil si řekl, že mi může... :D Je mi 35, mám už tři děti. K Dr. budu volat příští týden. Dle těhotenské kalkulačky termín 7.7., ale vzhledem k tomu, že mám velice nepravidelnou menzes, kdo ví, jak to bude v reálu. Zkušenost mi říká, že se může stát ještě cokoli, takže to zatím nikdo z blízkých neví a s Vámi bych měla možnost nějakého ventilu.
- Autor: Oleena
- Vloženo: 02.11.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána