IMG_20201104_090546.jpg
Ahoj holky, tak mám po kontrole. Miminku tluče srdíčko, dle ultrazvuku 8+5 a mám žádanku na screening. :D Jenom se doktorce zdálo, že začíná zánět tak mám Utrogestan na zavádění. :see_no_evil: Doufám, že to bude v pohodě. Držím pěsti všem které jdou dneska taky na kontrolu. :kytka: Koukám, že na fotce je špatné datum. :lol:
- Autor: 5Janka
- Vloženo: 04.11.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána