20201106_110646.jpg
Ahoj holky, delší dobu jsem se neozvala, tak alespoň s omluvou píšu, co je u nás nového. Daník už pomalu začíná chodit i v prostoru, ale udělá tak 5-10 kroků a padá ještě. Nicméně si myslím, že na Vánoce už nám tu trošku bude běhat :mrgreen: Jinak je to takový pohodář. Linku zatím moc nakramaří - ono nám jde celkem blbě otvírat ty dvířka, tak si na to zatím nepřišel :mrgreen: za to hrozně rád asistuje u košů s prádlem. To umí roztahat po celém pokoji a vyhraje si s tím klidně půl hodiny :lol: Když už jsem u těch Vánoc - jak to budete dělat se stromečkem? Budete ho dávat někam výš nebo dělat nějaká opatření? Teď už přecejen ty prcky bude zajímat víc jak loni :lol: A ještě jedna otázka - máte nebo plánujete někdo doma učící věž? Já ji teď objednala, tak doufám, že bude to vaření jednodušší a nebude mi furt viset v kuchyni na nohou :mrgreen: *Příspěvek upraven 19.11.20 v 13:10*
- Autor: kocourek88
- Vloženo: 19.11.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána