Zpět na web

  • načítám...

E089A619-940E-476E-807F-69710D91BBEA.jpeg

Ahoj holky! Byla jsem na IUI 11.11.2020, Ovitrelle jsem píchla 9.11.2020. Dnes jsem udělala test (vím, je brzy, zajímalo mě spíš, jestli je už pryč Ovitrelle, když už je 11 dní po píchnutí). Popravdě jsem počítala, že test bude silně NEGATIVNÍ. :lol: Ale hned se objevila celkem viditelná čárka. (Test Clearblue, který ukazuje čárky, ne plusy. Citlivost má deset). Vím, musím ještě počkat do termínu testování, ale co myslíte vy? Mně to na 11 dní po Ovi přijde celkem silné.. a na těhu mi to přijde zas brzy 8o Jsem celá nějaká zmatená :zed: :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...