IMG_20201125_125514.jpg
Zdravím, můj prďola má hrozně odstáté ušní lalůčky, myslíte že se to spraví? Mudr říkala, že se plastika dělá jen když to odstává nahoře a ne dole ale nahoře má uši hezký. Přikládám fotografie, měla jste to některá taky takový s mimčem? A co ta plastika? :nevim:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 25.11.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána