Zpět na web

  • načítám...

IMG_20201125_125514.jpg

Zdravím, můj prďola má hrozně odstáté ušní lalůčky, myslíte že se to spraví? Mudr říkala, že se plastika dělá jen když to odstává nahoře a ne dole ale nahoře má uši hezký. Přikládám fotografie, měla jste to některá taky takový s mimčem? A co ta plastika? :nevim:

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 25.11.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...