Odstáté lalůčky

Anonymní
25.11.20 13:26

Odstáté lalůčky

Zdravím, můj prďola má hrozně odstáté ušní lalůčky, myslíte že se to spraví? Mudr říkala, že se plastika dělá jen když to odstává nahoře a ne dole ale nahoře má uši hezký. Přikládám fotografie, měla jste to některá taky takový s mimčem? A co ta plastika? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74
25.11.20 13:33

Nemyslím to zle, ale jestli je dítě zdravé, tak buď šťastná a na tohle neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
25.11.20 13:44

Ještě je dost malé aby si přemýšlela nad budoucí plastikou :roll: Užívej si malého a neřeš koniny z kterých může vyrůst ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
25.11.20 13:44

@Ladyska no právě to chci řešit, třeba kvůli budoucí šikaně ve školce nebo škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
25.11.20 13:45

@PeBa12 to ano, ale všichni na to koukají a ukazují si, nebo se zmíní že má divný uši, jak moje Mudr tak doktoři v nemocnici když jsme šli třeba na kyčle, není mi to příjemný a jaký to bude pro něj až bude starší pokud mu to teda zůstane :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.11.20 13:47

@Hannah92 děti jsou zlé, když si nenajdou lalůčky můžou si najít něco jiného třeba příjmení. Důležité je vychovat dítě tak, aby se s tím dokázalo poprat a né mu zametat cestičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
25.11.20 13:47
@Hannah92 píše:
@PeBa12 to ano, ale všichni na to koukají a ukazují si, nebo se zmíní že má divný uši, jak moje Mudr tak doktoři v nemocnici když jsme šli třeba na kyčle, není mi to příjemný a jaký to bude pro něj až bude starší pokud mu to teda zůstane :think:

Ale taky mu to třeba nezůstane ;) Teď mu rozhodně nikdo plastiku neudělá. Blbý keci bych vypouštěla nebo osoby poslala tam kam slunce nesvítí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19063
25.11.20 13:54

Všimla sis, že to řeší jen dospělí? Dětem je tohle šumák. Moje holčička má odstátý uši, ale hodně, a nikdo se jí neposmívá. Teď je opravdu brzo něco řešit. Plastila by samozřejmě šla, jen by to nedělalo orl, ale nějaká klinika plastické chirurgie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.11.20 14:01

@Janli u odstátých uší plastika dělá, to ano, ale lalůčky o tom jsem neslyšela. (to ale neznamená, že to neexistuje :lol: ) @Hannah92 A teď to odlehčím, ale napadlo, tě že se může stát i to, že tvoje dítě bude šikanovat ostatní a místo lalůčků budeš třeba řešit výchovné problémy. Já jen, že život má někdy smysl pro ironii :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11451
25.11.20 14:11

Plastika uši se doporučuje různe. Někde doporučuji v 10 letech, někde doporučuji před školní docházku, aby do nového kolektivu šlo dítě už po operaci. Dítě nemusí dobře snášet to, že se ho na to ostatní ptaji. Nějakou dobu se nosí i celenka. Zatím je malý, takže je brzo to řešit. Můžeš se zatím informativně zeptat lékaře, jestli se to operuje. Jedna holčička má odstáty kousek ucha. Když byla menší, bylo to vidět vic. Teď už je to slečna a vidět to je mnohem méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11451
25.11.20 14:13
@Janli píše:
Všimla sis, že to řeší jen dospělí? Dětem je tohle šumák. Moje holčička má odstátý uši, ale hodně, a nikdo se jí neposmívá. Teď je opravdu brzo něco řešit. Plastila by samozřejmě šla, jen by to nedělalo orl, ale nějaká klinika plastické chirurgie.

ORL normálně plastiku uší dělá. Nevím, jestli i tohle. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
25.11.20 14:15

Mam (mela jsem) odstate usi a nikdy me nikdo kvuli tomu nesikanoval…ted to neres, nic s tim neudelas, usi se meni min do 3 let, bude se to taky menit s rustem hlavy a usi, je mozne, ze je bude mit odstste uplne nebo nic…na klinice esteticke chirurgie kdyztak umi opravit vse..do 10.000,– se s timhle vejdete, ale par let to jeste vydrzi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19063
25.11.20 14:20
@Sára 1 píše:
ORL normálně plastiku uší dělá. Nevím, jestli i tohle. :nevim:

Dělají jen plastiky boltce, cokoliv jinýho posílají na kliniky, aspoň u nás…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
25.11.20 14:28

Dcera měla po porodu hodně odstáté lalůčky, teď jí byl rok a už je to lepší. Plastiku bych zatím neřešila, uvidíš, jak se to vyvine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
25.11.20 14:32

Narodí se miminko zcela bez uší. Příbuzní se na něj jdou podívat a Pepíček se napomene, že nesmí ani zmínkou naznačit, že nemá uši. Pepíček si prohlíží miminko a pak říká: Modlete se, aby dobře viděl. Všichni se na Pepíčka oboří a on zdůvodňuje: A jak mu asi budou držet brýle, co?
Tím to nemyslím nijak na konkrétní případ. Spíš vtip na odlehčení. Jasně, že se to upraví samo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat