IMG_20201124_131713.jpg
Prosím zda by mě někdo neporadil s výsledkem z imunologie :think:. Doktorka rikala, ze se celkem nic nenašlo jen zvýšené leukocyty, jakoze zánět v těle? :roll: Tak jsem dostala kortikoidy na tyden 8mg a pak 4mg az do transferu. Nebylo mi ani řečeno na jak dlouho ta léčba je :think:, s tím ze tam mam uvedené nejdele v lednu IVF cyklus :mrgreen: :pocitac: Tak jako nevim zda muzu uz ted v prosinci a nebo az v lednu. Dekuju
- Autor: Mik.Martina
- Vloženo: 25.11.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána