IVF prosinec 2020

175
25.11.20 18:27

IVF prosinec 2020

Ahoj, některé brzy a plynule přejdeme ze skupiny IVF a KET listopad 2020 do IVF v prosinci 2020. Některé z nás už teď ví, že v prosinci bude pauza v asistovaném snažení, protože CAR má zavřeno o Vánocích. A jiné snažilky se přidají prvně. Pojďme sdílet a číst naše společné starosti, je to posila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
735
25.11.20 19:09

@Jihanka ahojky uz jsem tu taky a všem nám ze :srdce: přeji at už jsme stastné i my a můžeme to prožívat vsechny spolu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
25.11.20 19:09

Já se sem přidám 😀ale my začneme až v lednu 😌 tak budu koukat vsude kdo jak na tom je :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
25.11.20 19:12

Také se ráda přidám :mavam:, buď prosinec, nebo leden.. Dle výsledků imunologie :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
25.11.20 19:15

Vítejte holky :) jsem ráda že budeme sdilet starosti a doufám že i radosti spolu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
25.11.20 19:22

Zmatek v informacích

Prosím zda by mě někdo neporadil s výsledkem z imunologie :think:.

Doktorka rikala, ze se celkem nic nenašlo jen zvýšené leukocyty, jakoze zánět v těle? :roll: Tak jsem dostala kortikoidy na tyden 8mg a pak 4mg az do transferu. Nebylo mi ani řečeno na jak dlouho ta léčba je :think:, s tím ze tam mam uvedené nejdele v lednu IVF cyklus :mrgreen: :pocitac: Tak jako nevim zda muzu uz ted v prosinci a nebo az v lednu.

Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
25.11.20 19:26

@Janča3030 A prima, děkuji. Vy máte pouze prosincovou technologickou vánoční pauzu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
25.11.20 19:28

@Jihanka no mě přišla ms po etu takže si musím dat cyklus dva pauzu aby se tělo vycistilo, kdyby to šlo začnu hned ale nová zadost se muže poslat v půlce prosinci :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
25.11.20 20:13

Ahoj ženy, taky se přidávám, zatím otichoučku budu nahlížet příští týden nás čeká IUI ale nedávám tomu moc šancí, tak v lednu asi IVF :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
25.11.20 20:28

Aha, rozumím. My už platíme sami, měli jsme krátký protokol (myslím, že tak se to jmenuje) a ten bylo možné zopakovat hned další měsíc, ale transfer proběhnout nemohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
25.11.20 20:38

@Ditu566 Tfuj, tfuj.
Já teprve uvidím, zda stihnu KET do Vánoc, nebo až další cyklus v lednu. Bude-li tedy embryjko fit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Z0E
101
25.11.20 21:37

Taky se připojuju🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
25.11.20 21:46

Ahojky, taky se připojuji. Od zitřka začínám brát estrofem a 8.12 jdu na ultrazvuk :) jinak 2.12 mě čeká mobilizace kostrče, tak snad to pomůže :palec: má s tím některá zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
26.11.20 01:25

Ahojky už jsme tu také :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
26.11.20 06:10

Mám velké dilema, kdy ozn. zam..teli a všem, kteří na mě v mé práci spoléhají, případnou pracovní neschopnost. Že se pokoušíme počít, jsem řekla vedení už v září 2019. V říjnu 2020 jsem z tohoto důvodu měla PN. Včera téměř došlo k ET s PN, ale v úterý bylo rozhodnuto jinak. Hodně jsem přemýšlela, zda o tom vedení aj. informovat předem, aby si našli zástup, a nebo je naopak zbytečně neplašit, abych např. nečelila nějakým nevhodným reakcím, protože zda je embryjko k transferu a já ve vhodném stavu pro transfer se dozvím až přesně před transferem. Pokud dojdeme až k KET, bude se tato situace opakovat. Po včerejší zkušenosti pravděpodobně oznámím PN, až KET skutečně proběhne. A k tomu, že může trvat jen pár dní, či déle, či dlouho. Lépe to žel nejde. Potřebuju si to nějak ujasnit a uzavřít, přemýslela jsem o tom uplynulé dva týdny. Chci myslet na jiné věci a toto mít vyřešené.
Co Vy na to? Máte to některé podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat