3F291B3F-D790-4A57-AB7B-6E23D9E8901D.jpeg
Ahoj holky me je dnes celkem lip co se nevolnosti tyce, ale nechci to zakriknout. Uklidnil me graf rustu hcg ze v 8tt se hladina ustaluje, tak treba je to i tim, prsa mam taky mene bolavy :roll: dnes jsem poprve spala vic jak 4 hodiny v kuse jinak se vzdy budim curat. :dance: Vcera jsem mela takovy nervy ze se mi udelali dva opary jeden na tele a druhy na puse :( ja na to trpim ale ted jsem mela dyl klid... tak jsem skareda a bolava. Snad aspon mimi je v poradku :srdce:
- Autor: Denniska22
- Vloženo: 27.11.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána