Zpět na web

  • načítám...

unnamed.jpg

Ahoj vsem. Potrebuji se zeptat, mam v planu jit ke kadernici a chtela bych z mych blond udelat co je na obrazku. Je to barva nebo preliv? Nemam moc zkusenost, ale jestli me tam naplaca barvu, ktera vydrzi nebo preliv, ktery se bude postupne vymyvat? Dekuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...