Silver blond zkušenosti

1302
27.11.20 20:45

Silver blond zkusenosti

Ahoj vsem. Potrebuji se zeptat, mam v planu jit ke kadernici a chtela bych z mych blond udelat co je na obrazku. Je to barva nebo preliv? Nemam moc zkusenost, ale jestli me tam naplaca barvu, ktera vydrzi nebo preliv, ktery se bude postupne vymyvat? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3463
27.11.20 21:13

@migmina ja to mam takto po prelivu. Prvne udela blondaty melir a pak da jeste preliv. Mam to takto bile nejakou dobu a pak se to postupne vymyva. Mam ale k tomu od kadernice masku s modrymi pigmenty - silver a to ta to tak nejak udrzuje - plus obcas silver sampon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
27.11.20 21:14

Mně podobnou barvu dělala přelivem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20222
27.11.20 21:22

Tak přeliv nezesvetluje, takze se muze datjen na vlasy světlejší nez je sam. Pokud chces takovy preliv, tak si musis nejdriv svoje vlasy odbarvit na bilo (teda ono to tak funguje i s barvou), kdyz chces svetlejsi odstin než sve vlasy, tak to musis odvarvit. Prelivem nebo barvou se pak uz jenom doladi ten odstin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
27.11.20 21:35

Dekuju. Kadernice da nejdrive bili odstin a pak preliv, aby to melo ten stribrny odstin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8282
27.11.20 21:39
@migmina píše:
Ahoj vsem. Potrebuji se zeptat, mam v planu jit ke kadernici a chtela bych z mych blond udelat co je na obrazku. Je to barva nebo preliv? Nemam moc zkusenost, ale jestli me tam naplaca barvu, ktera vydrzi nebo preliv, ktery se bude postupne vymyvat? Dekuji

Většinou je to přeliv.. já si nechávám dělat podobne kreace na hlavě a je to vždy preliv.. šetrnější na vlasy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
27.11.20 21:54
@Skaiqy píše:
Většinou je to přeliv.. já si nechávám dělat podobne kreace na hlavě a je to vždy preliv.. šetrnější na vlasy..

A pod preliv dava bilou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8282
27.11.20 22:17
@migmina píše:
A pod preliv dava bilou?
Úplně mi stáhne barvu na bílo a pak aplikuje přeliv.. počítej ale s tím, že obrázek docela zkresluje.. já šla z tmavě hnědé na blond před pár lety, trvalo to cca rok než jsme úplně dosáhly bílou..pak už jsem jela přeliv za přelivem :) viz fotky s různými barvami..někde jsem měla i šedou, zkusím najít.. :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
28.11.20 06:15
@Skaiqy píše: Úplně mi stáhne barvu na bílo a pak aplikuje přeliv.. počítej ale s tím, že obrázek docela zkresluje.. já šla z tmavě hnědé na blond před pár lety, trvalo to cca rok než jsme úplně dosáhly bílou..pak už jsem jela přeliv za přelivem :) viz fotky s různými barvami..někde jsem měla i šedou, zkusím najít.. :)

Super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
28.11.20 06:38

Určitě napřed melir a pak přeliv, měla jsem taky, ale bohužel přeliv se rychle vymývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
28.11.20 17:43
@freeport píše:
Určitě napřed melir a pak přeliv, měla jsem taky, ale bohužel přeliv se rychle vymývá.

Uz jsem zkousela od schaumy silver, ale strasne se me vysusovaly vlasy. Nic nezbude nez ke kadernici pravidelne dochazet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
1.12.20 17:38
@migmina píše:
Uz jsem zkousela od schaumy silver, ale strasne se me vysusovaly vlasy. Nic nezbude nez ke kadernici pravidelne dochazet

Mam stejnou zkušenosti. Od Schaumy je to hrozný shit. Kup si šampon a masku s fialovým pigmentem v kadeřnických potřebách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8282
1.12.20 18:03

Nepoužívat žádné drogerkove barvy na vlasy děvčata! Pokud nechcete přijít o vlasy nebo aspoň o jejich kvalitu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat