Orbitrek, poradí někdo?

Anonymní
26.11.20 22:23

Orbitrek, poradi nekdo?

Ahoj, zajima me kdo cvici na orbitreku kolik mu ukazuje ze ujel? Me za 35min ukazuje ze jsem najela 3km a kdyz ctu na internetu ze lidi za hodinu daji i 15km tak to nechapu. A slapu fakt poctive. Mam orbitrek od domyosu. Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.11.20 22:37
@Anonymní píše:
Ahoj, zajima me kdo cvici na orbitreku kolik mu ukazuje ze ujel? Me za 35min ukazuje ze jsem najela 3km a kdyz ctu na internetu ze lidi za hodinu daji i 15km tak to nechapu. A slapu fakt poctive. Mam orbitrek od domyosu. Dekuju

Teď na něm právě cvičím a jsem na 28 minutě a 1,42km. Podobně to mám vždy. Záleží jaky mas nastavený krok a jeho délku. Ale 15 km jsem neměla najeto ani když jsem jezdila hodinu. To se pohybovalo kolem 10km.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 23:18

Tak ted moc nechapu, za 38minut mas cca 2km a kdyz jedes hodinu tak se to pohybuju kolem 10km? To nejak nedava smysl
A jakej mas orbitrel?

• Citovat
  • Nahlásit
90
26.11.20 23:44

Já běhala na běžeckém pásu, vždycky stejný čas, stejný sklon, stejná rychlost - vždycky jiný km a spálené kalorie. :mrgreen: tak nevím, zda se tomu dá věřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
27.11.20 02:19

@xxprincesscz ty počítadla tam dávají aby měl člověk lepší pocit :lol:. Když by to mělo opravdu měřit přesně tak se přes to množství kabelu na sobě nehnes :lol: nutnost doby tenkrát tam byla jen brzda člověk ji nastavil a půl hoďky třeba jel každý den bez všech možných čísel co s realitou nemají mnoho společného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 08:11
@Anonymní píše:
Tak ted moc nechapu, za 38minut mas cca 2km a kdyz jedes hodinu tak se to pohybuju kolem 10km? To nejak nedava smysl
A jakej mas orbitrel?

Mám Kettler, už si přesně nepamatuju kolik jsem měla po hodině jízdy. Ale 15km to určitě nebylo. Bylo to méně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat