Dukanova dieta listopad2020

209
22.11.20 12:36

Dukanova dieta listopad2020

Dobre odpoledne je tu někdo kdo semnou začne dukana? Nějaká podpora?? Je ideální čas do léta to dát dolů a být v poslední fázi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1324
22.11.20 12:44

Když jsem tohle zkusila, tak jsem pak chytla šílenou žravou a tak měsíc v kuse jsem jedla pečivo a tučné sýry. Funguje to, ale vše mi pak šlo nahoru. Máš s tím nějaké zkušenosti, aby se to dalo udržet v normě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
22.11.20 12:47
@Altavista píše:
Když jsem tohle zkusila, tak jsem pak chytla šílenou žravou a tak měsíc v kuse jsem jedla pečivo a tučné sýry. Funguje to, ale vše mi pak šlo nahoru. Máš s tím nějaké zkušenosti, aby se to dalo udržet v normě?

Měla jsem to same ale musíš myslet na to že chceš být krásná v létě, vytřít lidem zrak, nestyďet se v lete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5551
22.11.20 12:47

Kdyz jsem se na to dival, tak me to prijde na palici. Radsi normalni, zdravy jidelnicek plny kvalitnich bilkovin, zeleniny a sacharidu. Hlidat porce. Omezit zbytecne sacharidy a tuky. Nez takto otocit prijem stravy o 180° a jen bilkoviny, ladovat se otrubama, abych si neodrovnal streva atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1324
22.11.20 12:53
@Ewuska31 píše:
Měla jsem to same ale musíš myslet na to že chceš být krásná v létě, vytřít lidem zrak, nestyďet se v lete

Měla jsi to samé a povedlo se ti to překonat nebo ne? ;)

Protože za mě to s tímto je spíše sebevražda. Nechci tu houpačku tělu znovu udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
22.11.20 14:39
@Altavista píše:
Měla jsi to samé a povedlo se ti to překonat nebo ne? ;)Protože za mě to s tímto je spíše sebevražda. Nechci tu houpačku tělu znovu udělat.

Nikdy se mi nic nestalo a byla jsem tak nadšená z diety že jsem v ní žila jako každý jiný v jiné stravě, nejhorší je první týden pak supr a motivace rychlý úbytek. Jdu do ní znova jen abych dala zbylých 5kg dolů a cvičit, cvicit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama